• Bow Down

  Noizy ft Enca

 • Syn 2015

  Floriani ft Lindon

 • Dreqi e marrte (Gezuar 2021)

  Sinan Vllasaliu

 • auf wiedersehen

  Mozzik

 • Nga Inati 2015

  Elona Leka ft. Shpat Kasapi

 • Te fala ke dhe nga une

  Ermal Fejzullahu

 • Kenge Gurbeti (Gezuar 2021)

  Afrim Muqiqi

 • Nuk ka dashni 2017

  Greta Koci feat. Genc Prelvukaj

 • Sonte bejm nam

  Gjyste Vulaj

 • Me mu

  Gold AG ft Eni Dhe Greta